835 m2 zonnepanelenLomboxnet heeft de slogan: internet met de snelheid van het licht en de kracht van de zon. In 2011... Meer |

Op woensdagmiddag 18 april speelt poppentheater De Kletskous de voorstelling ‘Uilskuiken!’ in Houtzaagmolen de Ster, voor kinderen van 2 t/m 6 jaar, om 14.00 uur en om 16.00 uur.
Als mama uil even weg is, valt haar uilenkind uit het nest! Boink, Boink, Boink …Boem! Samen met de eekhoorn gaat uiltje op zoek naar haar mama. Een aandoenlijk grappig verhaal, dat prachtig is vormgegeven.
Geïnspireerd op het prentenboek “Mama kwijt” van Chris Haughton, heeft Lucienne Kuperus deze hilarische voorstelling met poppen en live muziek gemaakt. In 40 min. speelt ze samen met Paula Bloemendaal, die de muziek verzorgt, een spetterend muzikaal verhaal voor peuters en kleuters.
Er zijn twee voorstellingen, om 14.00 uur en om 16.00 uur.
De voorstelling duurt ca 40 minuten en is geschikt voor kinderen van 2 t/m 6 jaar.
Voorstelling: Uilskuiken! - activiteit mede mogelijk gemaakt door poppentheater De Kletskous b.v.
Wanneer: woensdag 18 april 2012. Er zijn twee voorstellingen, om 14.00 uur en om 16.00 uur.
Door: poppentheater De Kletskous
Voor wie: voor kinderen van 2 t/m 6 jaar.
Prijs: € 5,- en € 4,- op vertoon van Bibliotheek-/U-pas
Kaartverkoop: contant aan de zaal vanaf een half uur voor aanvang (Let op: pinnen is niet mogelijk!)
Voorverkoop: Voorverkoop van kaartjes vanaf woensdag 21 maart 15.00 uur in de Bintang Bar van de molen. Daarna iedere zaterdagmiddag tussen 13.00 – 16.00 uur als de molen open is voor publiek, zolang de voorraad strekt en alleen via contante betaling in de Bintang Bar van de molen.
Waar: Houtzaagmolen de Ster is te vinden in Lombok langs de Leidsche Rijn. Het terrein is te voet en met de fiets te bereiken via de J.P.Coenstraat, de Van Riebeeckstraat en het bruggetje aan de Floresstraat.
Website: www.houtzaagmolen-de-ster.nl
| < Vorige | Volgende > |
|---|